Rimini Street Zapewnia obsługę informatyczną firm

Rimini Street Zapewnia obsługę informatyczną firm

Rimini Street Zapewnia obsługę informatyczną firm

Osbługa informatyczna firm czym jest outsourcing usług informatycznych?
Osbługa informatyczna firm czym jest usługa informatyczna?

Zapewnienie kompleksowego wsparcia dla oprogramowania dla przedsiębiorstw jest jednym ze sposobów, w jaki Rimini Street odróżnia się od innych dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw. Nasze usługi wsparcia dla klientów obejmują bezpieczeństwo, interoperacyjność w całym stosie technologicznym, poprawki błędów, zgodność z przepisami podatkowymi i wiele innych. Możesz oczekiwać szybkich odpowiedzi i wysokiej jakości usług od naszych inżynierów ekspertów. Oto kilka przykładów kompleksowego wsparcia, jakie oferujemy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. * Rimini Street zapewnia kompleksowe wsparcie w całym swoim pakiecie produktów i nie tylko.

IT, marketing i doradztwo biznesowe

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem działalności w zakresie IT, marketingu lub doradztwa biznesowego dla firm, będziesz chciał zacząć od wysokiej jakości CV. Wybierając konsultanta, warto wziąć pod uwagę jego wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie, a także chęć ciągłego uczenia się i aktualizowania swoich umiejętności. Dobry konsultant będzie w stanie opisać korzyści płynące z jego pracy i dać krótki przegląd tego, jak może pomóc Twojej firmie.

Wśród najważniejszych usług, które może zapewnić konsultant, jest doradztwo w zakresie zasobów ludzkich. Ta usługa pomaga firmom zatrudniać wyjątkowych pracowników i zajmować się takimi kwestiami, jak satysfakcja pracowników i rozwiązywanie konfliktów. Zapewnia również, że firmy stosują się do legalnych praktyk kadrowych. Z drugiej strony, konsulting IT może pomóc firmom we wdrażaniu nowych technologii i zarządzaniu architekturą korporacyjną. Może również pomóc firmom w podjęciu decyzji o tym, jakiego rodzaju oprogramowania potrzebują i w jaki rodzaj oprogramowania zainwestować.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw z ulicy Rimini

Rimini Street jest globalnym dostawcą wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw i jest partnerem Salesforce i Oracle. Jej zintegrowane usługi wsparcia aplikacji pomagają firmom zmniejszyć ogólne koszty wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw i uwolnić zasoby informatyczne na inicjatywy strategiczne. Ponadto Rimini Street zapewnia usługi o wartości dodanej, takie jak niestandardowy kod oraz aktualizacje regulacyjne i podatkowe.

Nagradzane usługi wsparcia Rimini Street zapewniają kompleksowe, ujednolicone wsparcie dla oprogramowania dla przedsiębiorstw. Ponadto, klienci mogą korzystać z szerokiego zakresu funkcji premium, które nie są ogólnie dostępne w programach wsparcia producentów. Oprócz proaktywnych czasów reakcji, Rimini Street oferuje usługi doradcze i wsparcie aplikacji, aby pomóc użytkownikom jak najlepiej wykorzystać ich oprogramowanie dla przedsiębiorstw.

Rosnąca globalna konkurencja, cienkie marże, zwiększona automatyzacja i regulacje środowiskowe utrudniły producentom utrzymanie konkurencyjności. Muszą oni znaleźć sposoby na usprawnienie swoich operacji i oszczędzanie zasobów. Usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street są doskonałym rozwiązaniem, aby pomóc producentom i dystrybutorom zmniejszyć ich ogólne koszty wsparcia. Rimini Street pomogło najlepszym globalnym producentom osiągnąć znaczne oszczędności kosztów i przeorientować zasoby IT na strategiczne inicjatywy cyfrowe.

Dzięki usługom wsparcia Rimini Street, firmy mogą uniknąć wymuszonych aktualizacji i zaoszczędzić znaczne kwoty na rocznych kosztach utrzymania. Klienci korzystają z dedykowanego głównego inżyniera wsparcia ze średnim 20-letnim doświadczeniem w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw. Dodatkowo, klienci mogą oczekiwać 10-minutowego czasu reakcji dla krytycznych przypadków Priorytetu 1.

Usługi wsparcia oprogramowania korporacyjnego Rimini Street pozwalają klientom zaoszczędzić do 90% na kosztach utrzymania ich oprogramowania korporacyjnego. W rezultacie, oszczędności te pozwalają firmom inwestować w nowe inicjatywy, zwiększać konkurencyjność i napędzać wzrost. Dodatkowo, usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street zmniejszają zakłócenia i przedłużają żywotność obecnych wersji ERP.

Baza klientów Rimini Street w regionie Azji i Pacyfiku wciąż rośnie. Obecnie posiada klientów w Australii, Chinach, Hong Kongu, Indiach, Nowej Zelandii i Korei Południowej. Firma zapewnia również zunifikowane wsparcie dla baz danych open source. Klienci mają również dostęp do przedstawicieli wsparcia za pośrednictwem Facebooka i LinkedIn. Jeśli mają jakiekolwiek pytania, inżynierowie Rimini Street są tam, aby na nie odpowiedzieć.

Usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street są opłacalnym rozwiązaniem dla budżetów IT sektora publicznego. Rządy i przedsiębiorstwa coraz częściej polegają na pojawiających się technologiach, aby zapewnić lepsze usługi publiczne. Dzięki usługom wsparcia oprogramowania zunifikowanego Rimini Street rządy mogą skupić się na innych ważnych zadaniach, takich jak transformacja cyfrowa.

Rimini Street wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego

Rimini Street jest wiodącym dostawcą wsparcia i usług w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw. Jej usługi mają na celu przedłużenie żywotności istniejącego systemu i pomoc przedsiębiorstwom w opóźnieniu kosztownych modernizacji. W ten sposób mogą one zaoszczędzić pieniądze i zainwestować w inne obszary działalności. Ponadto Rimini Street oferuje usługi doradztwa biznesowego i marketingu IT.

Kompleksowe wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street pomaga przedsiębiorstwom rozwiązywać problemy z oprogramowaniem, wzmacniać bezpieczeństwo, optymalizować wydajność i spełniać wymagania regulacyjne. Jej aplikacje AI pomagają klientom rozwiązywać problemy z oprogramowaniem szybciej niż kiedykolwiek, skracając czas rozwiązywania problemów nawet o 23 procent. Ponadto usługi wsparcia są bardziej elastyczne i kompleksowe niż usługi dostawców oprogramowania, co pozwala uwolnić zasoby na innowacje napędzane przez biznes.

Zespół kierowniczy Rimini Street składa się z osób z dużym doświadczeniem w zakresie wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Dyrektorem zarządzającym na Europę jest Jill Harrison. Omawia ona alternatywne modele wsparcia Oracle i ofertę usługową Rimini Street, a także wyjaśnia, dlaczego niektórzy klienci przechodzą do Rimini Street.

Usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street koncentrują się na Oracle i SAP. Obie firmy generują miliardy dolarów przychodów z tytułu wsparcia i konserwacji. Często jednak firmy te wycofują wsparcie dla starych produktów i usług, a to oznacza, że klienci muszą polegać na zewnętrznych dostawcach wsparcia, aby utrzymać swoje systemy w stanie gotowości do pracy.

Oracle, firma będąca właścicielem Oracle, zaangażowała się w proces sądowy przeciwko Rimini Street o naruszenie praw autorskich. W jednej z ostatnich spraw Oracle zarzucił Rimini Street naruszenie praw autorskich do oprogramowania Oracle poprzez dystrybucję aktualizacji dla swoich klientów i zaniżanie cen. Pozew ten został pomyślnie wygrany, a Oracle zapłaciła Rimini Street 90 milionów dolarów.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

usługi informatyczne